Facebook Instagram

Deratyzacja

Deratyzacja to działanie, którego celem jest zwalczanie gryzoni, w szczególności szczurów i myszy. Deratyzacja jest najczęściej wykonywana za pomocą odpowiednich środków gryzoniobójczych w postaci kostki, pasty, żelu, granulatu, zatrutego ziarna,  a także pułapek, bardzo skutecznych lepów na szczury i myszy oraz innych chwytaczy na gryzonie, umożliwiających skuteczne zwalczanie gryzoni. Jako działająca na rynku od wielu lat firma deratyzacyjna gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań by myszy i szczury zniknęły z Waszego domu, firmy, magazynu. Usługi deratyzacyjne podczas których wykładamy, uzupełniamy i usuwamy trutki są wykonywane ze szczególną ostrożnością i przed zabiegiem deratyzacji nie spożywamy posiłków, nie palimy papierosów aby nie zniechęcić gryzoni zapachami. Szczury i inne gryzonie stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka a ich pasożyty zewnętrzne i zarazki które przenoszą na sobie powodują groźne choroby.

Deratyzacja w domu, bloku i mieszkaniu Białystok

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że skuteczna deratyzacja w domu może zostać zrealizowana w sposób, który nie będzie w żaden sposób uciążliwy dla domowników oraz innych mieszkańców budynku. Deratyzacja w mieszkaniu w bloku również nie jest dla nas problemem – wykonujemy usługi deratyzacyjne zarówno w domach jednorodzinnych, jak również w budownictwie wielorodzinnym, a więc w bloku i mieszkaniu. Jako skuteczna firma deratyzacyjna udowadniamy, że usługi deratyzacyjne mogą być wykonywane bezpiecznie w praktycznie każdej przestrzeni mieszkalnej i zgodnie z nowymi wymogami powinno być wykonywanie regularnie.


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Usługi deratyzacyjne w Białymstoku

Świadczone przez Centrum Deratyzacji usługi deratyzacyjne od wielu lat spotykają się z wysoką oceną oraz pozytywnymi opiniami wśród naszych Klientów. Deratyzacja jest przez nas realizowana wieloma skutecznymi i sprawdzonymi od wielu lat metodami – między innymi za pomocą zatrutego pokarmu dla gryzoni oraz pułapek. Branża ddd deratyzacja, w której działamy, jest dość konkurencyjna – jednak wysoki poziom świadczonych przez nas usług udowadnia, że jako firma deratyzacyjna jesteśmy na lokalnym rynku absolutnym numerem jeden.

Ile kosztuje deratyzacja (Cennik, Cena) ?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niewiele osób wie ile kosztuje deratyzacja. Wbrew pozorom profesjonalnie wykonane usługi deratyzacyjne wcale nie muszą być drogie. Jako  firma deratyzacyjna staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów, także tym finansowym. Dlatego dla każdego Klienta, którego interesuje deratyzacja cennik ustalamy indywidualnie. Jesteśmy przekonani, że zlecając zwalczanie gryzoni naszemu zespołowi będą Państwo zadowoleni z wysokiego poziomu wykonanej usługi. Jesteśmy pewni, że jeżeli interesuje Cię skuteczna deratyzacja cena naszej usługi nie będzie dla Ciebie problemem.

Zwalczanie gryzoni (szczurów, myszy, kun) na terenie Białegostoku

Centrum Deratyzacji świadczy usługi deratyzacyjne na terenie całego Białegostoku. Deratyzację wykonujemy od lat, cieszymy się renomą i zaspokajamy potrzeby coraz większej liczby klientów w regionie. Świadczone przez naszą firmę usługi deratyzacyjne umożliwiają szybkie i skuteczne zwalczanie gryzoni już na wczesnym etapie ich występowania. Szczury są szczególnie szkodliwe i wyrządzają bardzo duże szkody materialne, potrafią przegryźć opakowania kartonowe, cienką blachę, kable elektryczne, ścianę, rury kanalizacyjne. Produkty zanieczyszczone odchodami  oraz moczem gryzoni spisane są na stratę.  Jeżeli zależy Państwu na szybkim usunięciu szczurów i myszy ze swojego domu lub mieszkania, usługi z zakresu ddd deratyzacja są z pewnością najskuteczniejszym rozwiązaniem. Zwalczanie gryzoni w wykonaniu naszego zespołu odbywa się w krótkim czasie, a realizowane przez nas usługi deratyzacyjne gwarantują, że Państwa dom nie będzie nękany przez szczury i myszy przez dłuższy czas.

Z jakimi szkodnikami walczymy?

Chcemy podkreślić, że Centrum Deratyzacji to oferta skierowana do wszystkich klientów walczących ze szczurami i myszami. Jednocześnie musimy zaznaczyć, że działamy także na potrzeby zleceniodawców borykających się z: kretami w ogrodzie, kunami, nornicami. Te zwierzęta odławiamy z pomocą specjalistycznych klatek i w sposób humanitarny wypuszczamy je z dala od ludzi.

Nasza praca spotyka się z wysoką oceną zleceniodawców, działamy na podstawie znanych od lat, skutecznych i sprawdzonych metod, czyli na przykład rozkładamy zatruty pokarm dla gryzoni oraz pułapki w miejscach, gdzie najprawdopodobniej znajdują się wejścia do kryjówek szczur i mysz.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych pozostałych usług: dezynfekcji, dezynsekcji.

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy