Facebook Instagram

Pchły – usuwanie i zwalczanie Białystok – Dezynsekcja

Profesjonalne usuwanie pcheł

Pchły to stworzenia nie tylko dokuczliwe, ale również niebezpieczne. Wszystko dlatego, że roznoszą często bardzo groźne choroby. Ich ukąszenie nie wiąże się tylko z bólem czy świądem, może także prowadzić do poważnych schorzeń zarówno u zwierząt, jak i ludzi. Nic więc dziwnego, że gdy na sierści zwierzaka lub ogólnie w domu czy mieszkaniu pojawiają się pchły, trzeba bić na alarm. Najlepiej skontaktować się z profesjonalną firmą DDD, która potrafi skutecznie pozbyć się problemu. Wybierz Centrum Dezynfekcji, a chwilowy koszmar spowodowany występowaniem pcheł w domostwie minie po wizycie naszych specjalistów. Zwalczanie pcheł powinno być szybkie i skuteczne z kilku powodów. Przede wszystkim stworzenia te są niezwykle uciążliwe dla zwierząt. Psy czy koty wręcz szaleją, gdy pod ich sierścią pchły urządzają sobie prawdziwą ucztę. Człowiek również może odczuć ich wrogie nastawienie, szczególnie nocą. Dlatego w przypadku pcheł liczy się szybkie działanie, tylko profesjonalny zabieg przeprowadzony przy pomocy specjalistycznych środków i sprzętu DDD może zapobiec rozszerzaniu się populacji tych owadów.


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Pchły groźne dla zwierząt

Pchły są groźne dla zwierząt domowych, takich jak psy i koty. Nie pozostają jednak obojętne na pasożytnicze życie na zwierzętach hodowlanych. Ich ukąszenia przede wszystkim przyczyniają się do powstawania swędzących ran. Jeśli więc zaobserwowałeś, że na przykład Twój pupil nienaturalnie często drapie się, bardzo możliwe, że w jego sierści grasuje armia pcheł. Jednak sam świąd to nie wszystko, pchły są groźne dla zwierząt, bo powodują anemię, wszystko za sprawą ich nienasyconej żądzy krwi. Zwalczanie pcheł to więc konieczność i jedyny sposób na przyniesienie ulgi zwierzęciu. Trzeba także mieć na uwadze, że pchły rozmnażają się bardzo szybko, natychmiast wręcz przeniosą się na kolejne zwierze w pobliżu.

Czy pchły są groźne dla człowieka?

Występują sytuacje, kiedy to pchły wtargną na skórę człowieka. Zostawiają wtedy po sobie wiele bolesnych śladów po ukąszeniach, bardzo często pojawia się alergia skórna. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że to nie wszystko, tak jak kleszcze czy gryzonie, pchły są nosicielami wielu wirusów i bakterii. Mogą przenosić na przykład dur wysypkowy szczurzy, bardzo groźną chorobę zakaźną. Ponadto dżumę czy tularemię, choć trzeba zaznaczyć, że to tylko początek długiej listy schorzeń, jakie pchły przenoszą na człowieka. Na szczęście nie zdarza się to bardzo często. Po co jednak ryzykować, niech likwidacja pcheł zażegna problemu. Postaw na Centrum Dezynfekcji i śpi spokojnie.

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy