Facebook Instagram

Karaluchy, Prusaki, Karaczany – usuwanie i zwalczanie Białystok

Prusaki „Blattella germanica”, Karaluchy, Karaczan wschodni „Blatta orientalis”, Przybyszka amerykańska”Periplaneta americana” są to owady które zazwyczaj gnieżdżą się w Polskich domach. Zwalczanie Prusaków i Karaluchów powinno odbywać przy zastosowaniu profesjonalnych preparatów, bezpiecznych dla ludzi, oraz zarejestrowanych w Polsce.

Dezynsekcja prusaków i karaluchów w Białymstoku

Karaluchy i prusaki to ten rodzaj gości, których niekoniecznie oczekujemy w naszych mieszkaniach i domach. Te insekty najczęściej spotykane są w kuchniach, ponieważ tam jest to, co lubią najbardziej – resztki jedzenia, zanieczyszczenia i sprzyjający klimat. Jeśli zostaną one zauważone najprawdopodobniej oznacza to, że jest ich cała grupa. Jak rozpoznać, że mamy do czynienia z prusakami lub karaluchami? Na szczęście ich wygląd jest dość charakterystyczny. Prusaki to ciemno- lub jasno brązowe owady o dobrze rozwiniętych skrzydłach, długich nóżkach w kolorze czerwonym z kolcami i przyssawkami. Do tego dodajmy długie czułki i rysuje nam się obraz postaci, której nikt nie chce spotkać na swojej drodze po posiłek. Karaluchy są zwykle bardzo podobne, ale zdecydowanie większe od prusaka. Insekty prowadzą nocny tryb życia i lubią zacienione miejsca. Bez wątpienia wpływa to na problematyczność ich eliminacji. Dlatego jeśli zauważysz w swoim domu brązowego, małego lokatora przemierzającego podłogę – zachęcamy do skorzystania z naszej usługi dezynsekcji prusaków i karaluchów. Operujemy na terenie Białegostoku i okolic. Zapraszamy do kontaktu.

Przybyszka amerykańska - skuteczne zwalczanie


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Dezynsekcja mieszkania – jak przygotować mieszkanie przed usuwaniem prusaków i karaluchów?

Wiele osób zgłaszających się do nas z prośbą o wykonanie dezynsekcji prusaków i karaluchów zadaje bardzo ważne pytanie – jak przygotować mieszkanie przed usuwaniem tych insektów. Kwestia ta jest o tyle istotna, gdyż w trakcie wykonywania czynności usuwania owadów używane są środki chemiczne. Najważniejsze jest odpowiednie zabezpieczenie żywności oraz przedmiotów, które mają kontakt z naszym ciałem – np. szczoteczki do zębów, sztućców i tym podobnych. Poniżej przedstawiamy również listę rzeczy, które są konieczne do zrobienia przed naszym przybyciem. Przed dezynsekcją mieszkania pamiętaj o:

Bardzo pomocne będą dla nas wszystkie wskazówki gdzie mogą się ukrywać owady. Przyspieszy to nasze działania, a precyzyjność przełoży się na szybsze efekty. Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo lokatorów. Podczas całego procesu oraz kilkadziesiąt minut po wykonaniu dezynsekcji prosimy wszystkie osoby o opuszczenie pomieszczenia. Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Jeśli masz jakieś pytania – zachęcamy do kontaktu.

Firma dezynsekcyjna w Białymstoku

Środki i preparaty do zwalczania prusaków i karaluchów

Na pewno w Internecie można znaleźć wiele artykułów poruszających tematykę domowych sposobów zwalczania prusaków i karaluchów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze udają się one i wtedy najlepszym krokiem jest zlecenie tego specjalistom. W naszej firmie używamy sprawdzonych środków do zwalczania owadów tego typu. Do każdego rodzaju szkodnika dobieramy dedykowany specyfik, który działa szybko i skutecznie. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci nie będą musieli dalej borykać się z tym problemem. Używamy tylko sprawdzonych środków i zawsze wybieramy te najlepsze na rynku.

Preparaty, pułapki oraz detektory na prusaki są dostępne w naszym sklepie w Białymstoku.

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy