Facebook Instagram

Sklep ze środkami do dezynsekcji Białystok

Prowadzimy sprzedaż środków i preparatów do dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji.

Zapraszamy państwa do naszego biura Centrum Dezynfekcji w Białymstoku przy ul. doktor Ireny Białówny 6 lok 3 I piętro. W naszej ofercie znajdą państwo profesjonalne preparaty i środki do dezynsekcji służące do zwalczania pluskiew, pluskwy domowej, prusaków, karaluchów, karaczanów, mrówek, much oraz wiele innych.
Na miejscu specjaliści dobiorą odpowiednie preparaty i środki do zaistniałego problemu. W pewnych przypadkach preparaty owadobójcze nie rozwiążą problemu, wtedy wymagany jest profesjonalny zabieg na który mogą państwo się umówić na miejscu.

Przed planowaną wizytą w biurze wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel: 791 307 807
Centrum dezynfekcji w Białymstoku

Profesjonalne środki do dezynsekcji

W twoim domu lub mieszkaniu, a może piwnicy zalęgły się insekty, których chcesz się pozbyć? Niezależnie od tego, czy są to po prostu powszechnie występujące mrówki, rybiki cukrowe, czy coś bardziej uciążliwego, jak karaluchy, prusaki lub pluskwy, jedno jest pewne – potrzebujesz skutecznego i sprawdzonego środka do dezynsekcji.

Sklep dezynsekcja, co u nas znajdziesz?

W tej kwestii warto postawić na specjalistów w dziedzinie, ponieważ preparaty do dezynsekcji muszą być dobrane odpowiednio do szkodnika, którego chcesz się pozbyć. Oprócz sklepu ze środkami na insekty oferujemy również usługi z zakresu deratyzacji i dezynsekcji. W związku z tym posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc ci dobrać najodpowiedniejsze rozwiązania.

W naszym sklepie online znajdziesz, między innymi:

Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś w naszym sklepie znalazł środki na najbardziej uciążliwe insekty. Wiemy, że walka z nimi potrafi być wyczerpująca. Dlatego też postawiliśmy na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wysoką skuteczność oraz szybkie efekty.

Do twojej dyspozycji oddajemy:

Wierzymy, że dzięki tak szerokiej ofercie znajdziesz w naszym sklepie online środki w formie, która najlepiej odpowiada twoim preferencjom.


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Skuteczne i bezpieczne środki do dezynsekcji

Jednak środki do dezynsekcji powinny być nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim, bezpieczne. Zwłaszcza jeśli wśród domowników znajdują się małe dzieci lub czworonożni pupile.

Zadbaliśmy o to, by nasze środki były łatwe w obsłudze i pozwalały na dokładną aplikację w miejscach, które najbardziej tego potrzebują. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko rozprzestrzeniania się środka po całym pomieszczeniu. Co za tym idzie, zyskujesz nad nim większą kontrolę i możliwość łatwego zabezpieczenia zdezynsekowanego obszaru przed dziećmi lub zwierzętami domowymi.

Kompleksowe działanie i doradztwo

Chętnie służymy radą i pomocą, więc śmiało zadawaj pytania naszym konsultantom. Pomogą ci oni wybrać najlepszy preparat na szkodniki, których planujesz się pozbyć. W razie konieczności zaproponują też kompleksowe działanie i podpowiedzą, jaką strategię przybrać w walce z danymi insektami.

Dołożyliśmy wszelkich starań, byś w naszym sklepie znalazł profesjonalne środki do dezynsekcji, przeznaczone do najbardziej uciążliwych szkodników. Chcesz pozbyć się mrówek, much, meszek, a może potrzebujesz czegoś na szerszenie, karaluchy lub kleszcze? Koniecznie zatem sprawdź ofertę naszego sklepu i przekonaj się jak wiele środków do dezynsekcji znajdziesz!

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy