Facebook Instagram

Rybiki cukrowe – usuwanie i zwalczanie Białystok – Dezynsekcja

Dezynsekcja rybika cukrowego

Do najpopularniejszych insektów, które występują na terenie całej polski zaliczamy również rybika cukrowego. Jest to najpopularniejszy przedstawiciel rybików, który odwiedził już niejedną polską rodzinę. Wyróżnia go wrzecionowate ciało, brak skrzydeł, długie czułki oraz odwłok zakończony trzema długimi szczecinkami. Zauważalna jest także segmentacja ciała, którego ubarwienie jest brązowe lub srebrne. Rybiki najczęściej pojawiają się tam, gdzie znajdują pożywienie. Ich pokarmem są resztki organiczne, skóra czy wełna, ale nie odmówią sobie również… kleju do tapet. Insekty zauważyć można w nocy, ponieważ to właśnie wtedy wychodzą ze swoich ukryć. Mimo że rybiki nie gryzą człowieka, nie są one mile widziane w naszych domach. Szczególnie jeśli pojawia się ich dużo w łazience lub kuchni. Wtedy warto skontaktować się z naszą firmą, którą zajmuje się profesjonalną dezynsekcją rybika cukrowego. Działamy na terenie Białegostoku oraz okolicach. Chętnie podejmiemy się przeprowadzenia procesu dezynsekcji w Twoim domu. Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania i ustalimy dogodny termin.


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Profesjonalne zwalczanie rybików cukrowych w Białymstoku

Już od wielu lat przeprowadzamy dezynsekcje insektów różnego typu, w tym rybików. Współpraca z nami przebiega sprawnie i bezpiecznie. Jednak ważna jest również Twoja pomoc. Przed przystąpieniem do działania możemy poprosić Cię o wykonanie następujących rzeczy:
opróżnienie szafek, szuflad i innych przestrzeni, które mogą być kryjówką insektów;
ułatwienie dostępu do zakamarków – jeśli coś stoi na przeszkodzie lub wymaga przesunięcia, usunięcie tego będzie dużym ułatwieniem dla nas i przyspieszy wykonanie całego procesu;
odłączenie wszelkiej elektryczności od kontaktów;
zdjęcie zegarów, obrazów oraz innych elementów dekoracji ściennej – rybiki bardzo lubią się tam ukrywać.
Po naszym przybyciu przygotowujemy pomieszczenie do pracy. Również ważne jest opuszczenie pomieszczenia przez osoby, które się w nim znajdują. Po zakończeniu zabiegu niemożliwe jest wchodzenie do tego pomieszczenia przez określony czas. Jest to bardzo ważne, ponieważ drażniące środki dezynsekcyjne ciągle mogą zadziałać na organizm człowieka. Po upływie wskazanego czasu pomieszczenie jest gotowe do użytku. Zabieramy cały sprzęt oraz kompleksowo czyścimy pomieszczenie.

Jak pozbyć się rybika cukrowego?

Wiele osób przed wezwaniem nas do swojego domu stara się uporać z rybikami domowymi sposobami. Co możesz zrobić, żeby pozbyć się insekta? Zawsze warto wykorzystać jego słabości, być może w ten sposób rybik zrezygnuje ze stacjonowania w Twojej kuchni lub łazience. W tym celu warto zapewnić pomieszczeniom odpowiednią wentylację lub obniżyć temperaturę. Rybiki bardzo lubią wilgotne i ciepłe miejsca więc to na pewno będzie dla nich nieprzyjemne. Możesz również dokładnie i regularnie sprzątać. Jest to działanie zachowawcze, dzięki któremu zmniejszasz szansę na pojawienie się szkodników u Ciebie. Są to w końcu owady, które pójdą tam, gdzie znajdą pożywienie. Jeśli jednak nie uda Cię się uchronić przed ich atakiem, a domowe sposoby nie zadziałają, wtedy warto skontaktować się z profesjonalistami. Nasz zespół przy użyciu silnych detergentów rozprawi się z nieproszonymi gośćmi. Używamy sprawdzonych produktów przeznaczonych do odpowiedniego typu insektów, co zwiększa naszą skuteczność. Masz więcej pytań? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą!

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy