Facebook Instagram

Muchy – usuwanie i zwalczanie Białystok – Dezynsekcja

Zwalczanie much – czy to konieczne?

Zwalczanie much w mieszkaniach, domach czy zakładach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej to często konieczność. Wszystko dlatego, że pospolicie występujące w Polsce mucha domowa oraz mucha plujka są siedliskiem dla ogromnej liczby bakterii. Przenoszą się one na odnóżach, skrzydłach i włoskach, którymi pokryte jest całe ciało owada. Mucha przenosi drobnoustroje, które mogą być odpowiedzialne za gruźlicę, czerwonkę, tyfus, polio, salmonellę i grypę. Na ciele tego stworzenia znajdziemy także różne grzyby i pasożyty.

Niestety to nie koniec, o ile drobnoustroje znajdujące się na ciele muchy giną pod wpływem promieni słonecznych, to bakterie znajdujące się w układzie pokarmowym owada już niekoniecznie.
Ten rozprowadza je w postaci małych kropelek (śliny) oraz kału. Może to robić od momentu, kiedy stanie się nosicielem przez następnie kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dni. To stwarza poważne zagrożenie dla użytkowników, pracowników czy domowników, szczególnie jeśli we wnętrzu konkretnego budynku liczba much jest nienaturalnie duża. Zwalczanie muszek bez względu na ich rodzaj jest więc często koniecznością, głównie w miejscach, gdzie niezbędne jest zachowanie sterylnej czystości, powierzchni wolnej od wszelkich drobnoustrojów.


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Centrum Dezynfekcji oferuje jednak skuteczne zwalczanie i usuwanie owadów, takich jak:

Podczas dezynsekcji stosujemy efektywne:

Dbamy o skuteczność prac, gdy pierwszy zabieg nie daje zadowalających efektów, powtarzamy go. Stosujemy między innymi najskuteczniejszą metodę zamgławiania chemicznego, wybieraną przez profesjonalistów najczęściej do zwalczania owadów.

Przygotowanie pomieszczeń przed dezynsekcją

Zanim rozpoczniemy zabieg dezynsekcji, w tym przypadku zwalczania much, przygotowujemy pomieszczenia do tych prac, to konieczne ze względów bezpieczeństwa. Przede wszystkim wszyscy domownicy, pracownicy i osoby znajdujące się w pomieszczeniu muszą go opuścić.
Po skończonym zabiegu nie jest możliwe wejście do pomieszczenia przez przynajmniej kilkadziesiąt minut, w tym okresie środki dezynsekcyjne mogą wciąż niekorzystnie wpływać na organizm człowieka. Po tym czasie możliwe jest ponowne wejście do zdezynsekowanego pomieszczenia, nasz sprzęt i środki zabieramy ze sobą, oczywiście kompleksowo czyścimy każdą powierzchnię z insektów.

Stosowny sprzęt i środki dezynsekcyjne do zwalczania much, muszek i gzów

Nasi wykwalifikowani pracownicy podczas prac dezynsekcyjnych korzystają z nowoczesnego sprzętu rozpylającego, często są to urządzenia pracujące automatycznie. Technicy mają stosowne uprawnienia, przeszli szkolenia, co pozwala im w pełni wykorzystać potencjał urządzeń.

Chcemy zwrócić uwagę, że przy zwalczaniu gzów korzystamy z wysokiej jakości środków chemicznych i biologicznych stworzonych na potrzeby firm z branży DDD. Nie wykorzystujemy preparatów powszechnie dostępnych w sklepach, wszelkie owady wykazują bowiem wysoką odporność na te środki.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zwalczania much!

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy