Facebook Instagram

Szerszenie – usuwanie i zwalczanie Białystok – Dezynsekcja

Zwalczanie szerszeni – niebezpieczny problem z głowy

Szerszenie są z natury spokojne, w przeciwieństwie do agresywnych os nie są skłonne do atakowania ludzi, jednak gdy poczują się zagrożone, nie zawahają się przypuścić ataku. Oczywiście mity głoszące o tym, że wystarczą trzy użądlenia szerszenia, aby człowiek zmarł to nieprawda. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług likwidacji gniazda szerszeni, zadbamy o to, aby nie pozostał po nim żaden ślad. Oczywiście działamy na odpowiednim sprzęcie i z pomocą niezastąpionych preparatów, tylko wtedy czujemy się bezpieczni i pewni podczas prac.


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Gniazda szerszeni – gdzie mogą występować?

Szerszenie uwielbiają ciepłe i suche miejsca, dlatego często ich gniazda można spotkać w lasach, a dokładnie dziuplach drzew. Z powodu coraz to mniejszej powierzchni lasów, owady te przenoszą się bliżej człowieka. Wybierają bardzo różne lokalizacje od tych popularnych, czyli nieszczelności w podsufitkach dachów, strychy, garaże po rzadziej spotykane, między innymi szklarnie i stare, zakryte otwory studni. Tak naprawdę gniazdo szerszeni można spotkać wszędzie. Zachęcamy więc do kontaktu z nami, jeśli zauważysz, że stosunkowo często owady te pojawiają się na elewacjach lub przelatują obok Ciebie, gdy odpoczywasz na tarasie. Prawdopodobnie gdzieś w pobliżu znajduje się ich gniazdo!

Odpowiednie przygotowanie, sprzęt i preparaty do likwidacji gniazd szerszeni

Zanim przystąpimy do usunięcia gniazda szerszeni, zadbamy o odpowiednie przygotowanie terenu i powierzchni wokół gniazda. Przede wszystkim wszyscy domownicy czy też właściciele posesji, na której znajduje się gniazdo, będą musieli oddalić się w bezpieczne miejsce, najlepiej zamknięte. Nasi technicy założą specjalistyczny kostium i rozpoczną likwidację gniazda szerszeni od jego całkowitego odsłonięcia, co pozwoli uniknąć pominięcia jednej z części gniazda, to doprowadziłoby prawdopodobnie do jego odbudowy. Pracownicy Centrum Dezynfekcji zajmą się kompleksowym usuwaniem i pozbyciem się samego gniazda wraz z owadami, odszukają i zlikwidują także królową.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, zwalczamy szerszenie skutecznie, kompleksowo i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa!

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy