Facebook Instagram

Dezynfekcja

Dezynfekcja mieszkania, domu, firmy, magazynu

Centrum Dezynfekcji oferuje Państwu szeroką gamę profesjonalnych i najskuteczniejszych zabiegów dezynfekcji. Takich jak: dezynfekcja, odkażanie, dekontaminacja, ozonowanie, które sprawią że pomieszczenia w których zostanie wykonany zabieg dezynfekcji bedą znowu bezpieczne i możliwe do dalszego użytkowania. Wszystkie wirusy w tym SARS, MERS, SARS-CoV-2, COVID-19 (koronawirus) oraz inne, bakterie i grzyby znajdujące się w danym otoczeniu zostaną zneutralizowane co zapobiegnie infekcji i przypadkowym zakażeniom wirusami z otoczenia. Miejsca użyteczności publicznej, urzędy, szkoły, duże zakłady produkcyjne, kompleksy biurowe, galerie handlowe, komunikacja miejska to przykład miejsc w któych występuje dużo większe ryzyko zarażenia się poprzez kontakt bezpośredni z wieloma osobami i powierzchniami, których dotykamy w tych miejscach. Zabiegi dezynfekcji dostosowujemy do zainstniałej sytuacji i możliwości.

Dezynfekcja powietrza poprzez aerozolowanie odbywa się za pomocą precyzyjnie kierowanej mgły produkowanej pod dużym ciśnieniem poprzez zamgławiacz ktróra penetruje trudno dostępne przestrzenie i osiada na powiechchniach dezynfekowanych. Zamgławianie ulv na zimno i na gorąco wykonujemy przy użyciu najlepszych, sprawdzonych, zarejstrowanych i dopuszczonych do użycia w Polsce preparatów bakterio i wirusobójczych które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt a po wykonanym zabiegu ulegają biodegradacji.

W zabiegach dezynfekcji najczęściej wykorzystujemy utleniacze, preparaty na bazie czwartorzędowych soli amoniowych, kwasy organiczne, substancje zawierające chlor, alkohol oraz pozostałe środki przeznaczone do dezynfekcii w zleżności od możliwości przeprowadzenia zabiegu w danym pomieszczeniu. Dezynfekcja mieszkania może okazać się konieczna zarówno w brudnych i zapuszczonych pomieszczeniach, jak również w oddanych do użytku stosunkowo niedawno apartamentach czy lokalach usługowych. Przed planowanym zabiegiem dezynfekcji należy w możliwy sposób dokładnie umyć i oczyścić wszystkie powierzchnię z brudu aby dezynfektanty użyte do zabiegu zniszczyły jak najwięcej drobnoustrojów i przetrwalników. Usługa ddd dezynfekcja może się też okazać konieczna po osobach zmarłych lub chorych, przybywających w kwarantannie domowej, a także w przypadku zalania mieszkania przez sąsiada lub gdy zostanie ono dotknięte powodzią. Warto podkreślić, że wśród usług ddd dezynfekcja jest obecnie uważana za najbardziej skuteczną metodę walki z wirusami. Jednocześnie należy zaznaczyć, że dezynfekcja musi przebiegać starannie, dokładnie, precyzyjnie w waruknach kontrolowanych, a preparaty naniesione w odpowieni sposób na powierzchni muszą działać przez określony czas z zachowaniem bezpiecznego stężenia stosowanego środka chemicznego.

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi z zakresu dezynfekcji miejsc, otoczenia w których przybywały osoby chore na COVID-19 lub podejrzane o kontakt z osobą zarażoną koronawirusem (SARS-Cov-2)

W sytuacji potwierdzonego przypadku lub realnego podejrzenia przebywania osoby zarażonej koronawirusem w bydynku, wykonujemy profesjonalny zabieg dezynfekcji z zachowaniem najwyższych standardów wykonywania zabiegów o podwyższonym ryzyku. Wykonujemy wówczas dezynfekcję metodą zamgławiania chemicznego ulv, dezynfekcję powierzchni stycznych, dotykowych połączone z ozonowaniem pomieszczeń podaczas którch, wykonywane są pomiary stężenia ozonu. Po każdym zabiegu wystawiamy protokół i potwierdzenie wykonanego zabiegu wraz z karta charakterysytki użytych preparatów.


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48 791 307 807

Środki do dezynfekcjiProdukty do dezynfekcji - Sklep w Białymstoku

Skuteczna dezynfekcja! Naszą ideą jest Twoje zadowolenie!

Dezynfekcja domu, mieszkania czy też pojazdu poprzez ozonowanie sprawi, że poczują państwo pozytywne zmiany. Zdezynfekowane pomieszczenia, to miejsca w których zachodzi mniejsze ryzyko infekcji i stanów zapalnych, a mniej infekcji to mniejsze wydatki na leki i wizyty u lekarza.

Zdrowie, siła, energia i dobre samopoczucie przede wszystkim !
Tak czujemy kiedy nie męczą nas kłopoty ze zdrowiem.

Jeżeli chodzi o realizację usługi jaką jest dezynfekcja mieszkania, cena jej wykonania jest umiarkowana i ustalana indywidualnie do zainstniałej sytuacji. Centrum Dezynfekcji, jako firma wyspecjalizowana w świadczeniu usługi jaką jest dezynfekcja, od wielu lat stosuje skuteczne i sprawdzone metody fizyczne, chemiczne i termiczno-chemiczne oraz ozonowanie. Jedno jest pewne – dezynfekcja mieszkania, pojazdu, pomieszczeń powinna być wykonywana w sposób staranny – przede wszystkim tak, by jej efekty nastąpiły szybko, a jednocześnie by działania ekipy nie miały negatywnego wpływu na funkcjonowanie. Dokładamy też wszelkich starań, by na takie usługi jak dezynfekcja mieszkania cena od lat utrzymywała się na stałym poziomie. Dlatego też, za każdym razem wyceniając pojedynczą realizację uwzględniamy możliwości finansowe każdego klienta zainteresowanego wykonaniem usługi pod nazwą ddd dezynfekcja.

W naszej działalności stawiamy na innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo. Jako jedyni w województwie podlaskim świadczymy usługi wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji. Zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług.


W Centrum Dezynfekcji korzystamy tylko z najlepszych i sprawdzonych metod dezynfekcji.

Oferujemy również dezynfekcję pomieszczeń, przedmiotów, pojazdów metodą bez wykorzystania chemii. Nasze urządzenie Sani System Polti Check dostarcza przegrzaną, nasyconą i zatomizowaną parę wodną o temperaturze 180 stopni ,zmieszaną ze środkiem sanityzującym HPMed, która zastosowana na wszelkich powierzchniach i tkaninach w ciągu kilku sekund pokrywa całą powierzchnię i dociera do najmniej dostępnych miejsc. Usuwa przy tym wirusy,grzyby i bakterie, gwarantując całkowitą sanityzację skażonej powierzchni.

Realizowana przez naszą firmę usługa ddd dezynfekcja polega na odkażaniu, w szczególności niszczeniu drobnoustrojów, wirusów, bakterii oraz ich przetrwalników. Usługa ddd dezynfekcja jest przez nas realizowana w oparciu o sprawdzone i najlepsze w swojej klasie generatory ozonu oraz profesjonalne środki chemiczne, dzięki którym dezynfekcja odbywa się szybko i sprawnie, a przede wszystkim bez uciążliwych dla mieszkańców efektów ubocznych.

-Dezynfekcja mieszkań
-Dezynfekcja miejsc publicznych.
-Dezynfekcja placówek służby zdrowia.
-Dezynfekcja i sprzątanie mieszkania po zgonie.
-Dezynfekcja mieszkania po izolacji, kwarantannie domowej.
-Dezynfekcja przedmiotów oraz narzędzi specjalistycznych.
-Dezynfekcja kurników metodą zamgławiania termicznego.
-Dezynfekcja pomieszczeń hodowlanych.
-Dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych.
-Dezynfekcja naczep pojazdów, Tir, oraz kabin.
-Pomiary stężenia ozonu O3 podczas ozonowania.
-Pomiary stężenia PH3 fosforowodoru oraz tlenu O2 w zakładach pracy.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych pozostałych usług: dezynsekcji i deratyzacji.

Zapytaj o swoją lokalizację, z pewnością rozwiążemy Twój problem.

Żele antybakteryjneDezynfekcja powierzchni w Białymstoku

Zwalczanie pluskiew

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pluskwy domowej

Zwalczanie prusaków i karaluchów

zwalczanie, usuwanie, zabijanie prusaków, karaluchów

Zwalczanie much i meszek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie much, meszek, gzów

Zwalczanie kleszczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie kleszczy

Usuwanie i zwalczanie os i szerszeni

zwalczanie, usuwanie, szerszeni i os

Zwalczanie i usuwanie pająków

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pająków

Usuwanie rybików cukrowych

zwalczanie, usuwanie, zabijanie rybika cukrowego

Zwalczanie pcheł

zwalczanie, usuwanie, zabijanie pcheł

Zwalczanie i usuwanie mrówek

zwalczanie, usuwanie, zabijanie mrówek

Zwalczanie roztoczy

zwalczanie, usuwanie, zabijanie roztoczy